Szczęścia chodzą parami

Szczęścia chodzą parami

do pobrania

O filmie

Szczęścia chodzą parami   plakat

  • Gatunek komedia romantyczna
  • Premiera 02.09.2022
  • Reżyseria Bartosz Prokopowicz
  • Obsada Weronika Książkiewicz, Michał Żurawski, Klaudia Halejcio, Antoni Królikowski, Tomasz Karolak, Aleksandra Domańska, Krzysztof Czeczot, Jacek Knap, Maria Pakulnis, Piotr Machalica
  • Produkcja Zygfryd Studio w koprodukcji z Telewizją Polsat, Cyfrowym Polsatem i Polkomtelem
  • wwwszczesciachodzaparami.pl

„Szczęścia chodzą parami” to nieprzewidywalna komedia romantyczna, w której przesądy i wiara w pecha mają się równie dobrze, jak wiara w miłość!

Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans. Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia.

Reżyserem filmu jest Bartek Prokopowicz („Narzeczony na niby”). Producentem jest Zygfryd Studio, a koproducentem Grupa Polsat Plus. Za wprowadzenie filmu do kin odpowiada Dystrybucja Mówi Serwis.

Wideo

Fotosy

 

fot. Jarosław Sosiński

Aktualności