Jak poślubić milionera?

Jak poślubić milionera?

do pobrania

O filmie

Jak poślubić milionera plakat

  • Gatunek Komedia romantyczna
  • Premiera29.11.2019
  • Reżyseria Filip Zylber
  • Obsada Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Małgorzata Foremniak, Mikołaj Roznerski, Justyna Steczkowska, Wojciech Mecwaldowski, Iwo Rajski, Piotr Polk, Julia Wieniawa, Michał Czernecki, Anita Sokołowska, Mikołaj Cieślak, Edyta Olszówka, Sławomir Orzechowski, Katarzyna Kwiatkowska, Sebastian Stankiewicz, Kornelia Maciejewska, Paweł Ławrynowicz, Ewa Wachowicz, Julia Kuczyńska, Helena Norowicz

„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki.

Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? 

Produkcja: Endemol Shine Polska na zlecenie firm: Telewizja Polsat Sp z o .o., Cyfrowy Polsat S.A. oraz Polkomtel Sp. z o. o.

Wideo

Fotosy

fot. Ola Grochowska