„Jeżyk i przyjaciele”, Śpiewające Brzdące z nową piosenką o ekobajce

czarny-mlyn
Jeżyk i przyjaciele Zobacz zwiastun kolczasto-futrzastej animacji dla całej rodziny!

W sieci zadebiutowała piosenka promująca animację pt. „Jeżyk i przyjaciele”. W utworze usłyszymy znane głosy młodych wokalistów z zespołu Śpiewające Brzdące, który bije rekordy popularności na polskim Youtube wśród dziecięcej publiczności. Teledysk oparty został w całości na materiale z pełnometrażowego filmu, który do kin trafi już 10 czerwca.

„Jeżyk i przyjaciele” to animacja z proekologicznym przesłaniem, a punktem wyjścia jej przygodowej fabuły jest brak wody, zagrażający leśnym zwierzakom. Film łączy wartką akcję, humor i parę przesympatycznych bohaterów z problematyką przyrodniczą. To „bezpieczna”, wolna od przemocy i przerażających postaci bajka, która doskonale nadaje się na pierwsze wyjście z dzieckiem do kina. Przyjemność z projekcji czerpać będzie też większość dzieci w wieku do 9 lat, dla których twórcy stworzyli wiele zabawnych i pełnych zwrotów akcji scen.

Choć film wejdzie na wielkie ekrany w całej Polsce 10 czerwca, przedpremierowo będzie można zobaczyć go w wybranych kinach już na Dzień Dziecka.

Bohaterami filmu są Mila i Mędrek – dzieciaki-zwierzaki i para najlepszych przyjaciół zamieszkujących leśną polanę. Dzielna jeżyczka i przebojowy wiewiór uwielbiają beztroską zabawę, lecz wszystko zmienia się, bo nastaje długa susza zagrażająca mieszkańcom lasu. Gdy zaczyna brakować wody do picia, to właśnie Mila i Mędrek wyruszają na misję, dzięki której w leśnych strumykach ma znów popłynąć wartki nurt. Czeka ich trudna wyprawa, lecz bohaterowie nie mają zamiaru zwijać się po jeżowemu w kulkę! Ten futrzasto-kolczasty duet spotka na swojej drodze wielu najeżonych wrogów, którym musi udowodnić, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem!

„Jeżyk i przyjaciele” w kinach od 10 czerwca!

dowiedz się więcej