Jeżyk i przyjaciele - zwiastun kolczasto-futrzastej animacji dla całej rodziny!

czarny-mlyn
Jeżyk i przyjaciele Zobacz zwiastun kolczasto-futrzastej animacji dla całej rodziny!

Zobacz zwiastun kolczasto-futrzastej animacji dla całej rodziny!.

Zapomnijcie o epoce lodowcowej – do kin nadciąga wyjątkowo gorąca animacja! Już od 10 czerwca na wielkich ekranach będzie rządzić najlepsza ekipa do ratowania świata! „Jeżyk i przyjaciele” to kolczasto-futrzasta przygoda z proekologicznym przesłaniem, której zwiastun dzisiaj ma swoją premierę. Film będzie można zobaczyć przedpremierowo już na Dzień Dziecka w wybranych kinach.

Jak dbać o przyrodę? Jak uratować las przed suszą? Jeżyk wraz z przyjaciólmi nie tylko rozbawią najmłodszych widzów, ale także nauczą ich szacunku dla otaczającego świata. „Jeżyk i przyjaciele” to również „bezpieczna”, wolna od przemocy i przerażających postaci bajka, która doskonale nadaje się na pierwsze wyjście z dzieckiem do kina.

Dzielna jeżyczka Mila i przebojowy wiewiór Mędrek, wspólnie z najmłodszymi widzami, wyruszają w świat, by uratować leśne stworzenia, którym na skutek suszy zabrakło wody. Choć uwielbiają beztroską zabawę, wszystko zmienia się, gdy muszą podjąć się pewnej misji, by uratować swój dom. Przy okazji będą mieli szansę udowodnić, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem.

dowiedz się więcej