Ta dziewczyna jest jak siostra Bridget Jones! „Widzimy się wczoraj” już w kinach!

Widzimy się wczoraj

Czy jest ktoś, kto nie marzy o prawdziwej miłości? „Widzimy się wczoraj”, nowa komedia romantyczna, którą od dzisiaj można zobaczyć na ekranach kin, to szansa na jej przeżycie! Ta dziewczyna jest jak siostra Bridget Jones! „Widzimy się wczoraj” już w kinach!

Z historią Zazi, singielki z wielkiego miasta, która mogłaby być młodszą siostrą Bridget Jones, może utożsamić się wiele kobiet. Dziewczyna marzy o prawdziwej miłości, ale faceci w jej życiu częściej przynoszą kłopoty, niż szczęście. Pewnego dnia dostaje zaproszenie na ślub swojego dawnego chłopaka. Okazuje się, że uroczystość jest już następnego dnia, a Zazi ma pewien plan, który musi zrealizować w trakcie uroczystości. Czy jej się uda? Czy dziewczyna odnajdzie prawdziwą miłość? Odpowiedź czeka na widzów w kinach.

„Widzimy się wczoraj” to komedia romantyczna z prawdziwymi uczuciami w rolach głównych, którą każdy będzie chciał przeżyć jeszcze raz. Film pokochają fani takich produkcji jak „Dziennik Bridget Jones”, „Seks w wielkim mieście” i „Virgin River”.

Opis filmu

„Widzimy się wczoraj” to komedia romantyczna z prawdziwymi uczuciami w rolach głównych. Poznajcie Zazi, singielkę z wielkiego miasta, która mogłaby być młodszą siostrą Bridget Jones. Jest równą dziewczyną, ale zamiast sztuki uwodzenia, do perfekcji opanowała unikanie stałych związków. Choć w głębi duszy marzy o wielkim uczuciu, faceci w jej życiu to tylko kłopoty. Przekonuje się o tym po raz kolejny, gdy dostaje zaproszenie na ślub dawnego przyjaciela, z którym łączyło ją „coś więcej”. Zna sekret wybranki jego serca i musi podzielić się nim z panem młodym, zanim padnie sakramentalne „tak”. Sprawa jest jednak bardzo skomplikowana, a wesele ma się odbyć nazajutrz, więc Zazi musi szybko wymyślić jakiś plan. A może dostanie więcej niż jedną szansę na uratowanie przyjaciela? I więcej niż jedną szansę na… miłość?

więcej o filmie