Maria Sadowska w piosence promującej film „Miłość na pierwszą stronę”

MNPS
Miłość na pierwszą stronę

Dziś do sieci trafił utwór promujący komedię romantyczną „Miłość na pierwszą stronę” z Olgą Bołądź i Piotrem Stramowskim w rolach głównych. Najnowszy film reżyserki „Dziewczyn z Dubaju” i „Sztuki kochania” wejdzie na ekrany kin już 7 października.

Maria Sadowska, reżyserka „Miłości na pierwszą stronę”, stworzyła na potrzeby produkcji piosenkę pt. „Jestem tylko dziewczyną”, która opowiada o głównej bohaterce, Ninie. Filmy Sadowskiej przyciągnęły do polskich kin już miliony widzów, a teraz - po raz pierwszy - mierzy się ona z gatunkiem komedii romantycznej. Reżyserka nadała produkcji autorski sznyt, który w połączeniu z imponującą obsadą może dostarczyć widzom bardzo dobry powód do powrotu przed wielkie ekrany tej jesieni. To także pierwszy polski film przedstawiający kulisy pracy paparazzich.

Film i piosenka opowiadają o Ninie, granej przez Olgę Bołądź. To zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, która poznaje Roberta, okrzykniętego przez media „najlepszą partią Rzeczpospolitej”. Podobno przeciwieństwa się przyciągają, ale miłość bywa nieprzewidywalna. Szczególnie, gdy zanadto interesują się nią inne osoby. „Miłość na pierwszą stronę” to historia współczesnego kopciuszka i syna pary prezydenckiej. Ona jest w trakcie życiowej przemiany i przebojowo stawia pierwsze kroki w zawodzie paparazzi. On też chce żyć na własnych zasadach i uwolnić się od blasku fleszy, co może okazać się trudniejsze, niż przypuszcza. Między bohaterami zaiskrzy jedynie ulotna „miłość na pierwszą stronę”, czy wielkie uczucie na całe życie?

Oprócz Olgi Bołądź i Piotra Stramowskiego, na ekranie zobaczymy Mateusza Damięckiego, Magdalenę Schejbal, Rafała Zawieruchę, Magdalenę Koleśnik, Tomasza Oświecińskiego oraz Ewe Telegę.

„Miłość na pierwszą stronę” produkuje TFP na zlecenie Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu oraz Polkomtela. Za dystrybucję w kinach odpowiada Dystrybucja Mówi Serwis. Film wejdzie do kin 7 października.

dowiedz się więcej