Miłość ma cztery łapy, reż Denis Delic

Miłość ma cztery łapy

O filmie

  • Gatunek komedia romantyczna
  • Premiera 2023
  • Reżyseria Denis Delic
  • Obsada Barbara Kurdej-Szatan, Michał Koterski, Philippe Tłokiński, Anna Prus, Ignacy Liss, Mateusz Banasiuk, Sandra Kościelniak, Janet Jackson (pies)
  • Produkcja Film Media w koprodukcji z Telewizją Polsat, Cyfrowym Polsatem i Polkomtelem

Jowita (Barbara Kurdej-Szatan) w pogoni za szczęściem zostawiła większość nas daleko w tyle. Okazuje się jednak, że w jej doskonałym życiu u boku Krystiana (Michał Koterski) czegoś bardzo brakuje.

Dziewczyna marzy o założeniu rodziny, co przyprawia jej partnera o zawroty głowy. Choć Krystian nie ma zamiaru się ustatkować, bardzo zależy mu na Jowicie i postanawia znaleźć jej zastępczy obiekt miłości. Tak do ich domu trafia adoptowana ze schroniska suczka Lucy.

Krystian nie wie jednak, że słodka border collie ma bardzo dobrego nosa do facetów i zrobi wszystko, aby jej nowa właścicielka dokonała dobrych miłosnych wyborów. Mimo komplikacji, Krystian postanawia walczyć o swoją dziewczynę, choć na horyzoncie pojawia się inny mężczyzna (Philippe Tłokiński), dla którego serce Jowity zabije mocniej. Który z nich ostatecznie przejdzie „test Lucy” i dostanie szansę na wielką miłość?