W kinach  25 grudnia 2020 r.

Szczęścia chodzą parami

„Szczęścia chodzą parami” to nieprzewidywalna komedia romantyczna, w której przesądy i wiara w pecha mają się równie dobrze, jak wiara w miłość!

Reżyserem filmu jest Bartek Prokopowicz („Narzeczony na niby”), a w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy m.in.: Weronikę Książkiewicz, Michała Żurawskiego, Aleksandrę Domańską, Tomasza Karolaka, Antoniego Królikowskiego, Klaudię Halejcio, Krzysztofa Czeczota, Marię Pakulnis i Piotra Machalicę.

Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans. Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia.

TWÓRCY:

Reżyseria: Bartek Prokopowicz („Narzeczony na niby”, „Chemia”)
Zdjęcia: Jeremi Prokopowicz („Narzeczony na niby”, „Chemia”)
Scenariusz: Hanna Węsierska („Mayday”, „Lejdis”), Wojciech Saramonowicz
Scenografia: Joanna Wójcik
Obsada: Weronika Książkiewicz („Mayday”, „Planeta Singli”), Michał Żurawski („(Nie)znajomi”), Tomasz Karolak („Listy do M.”, „Planeta Singli”), Aleksandra Domańska („(Nie)znajomi”, „Podatek od miłości”), Antoni Królikowski („Swingersi”, „Dywizjon 303”), Jacek Knap („Miłość jest wszystkim”), Krzysztof Czeczot („Mayday”, „Porady na zdrady”), Maria Pakulnis („Planeta Singli 3”), Piotr Machalica („Kochaj”)
Kostiumy: Pola Gomółka
Charakteryzacja: Andzia Nobel - Nobielska
Casting: Viola Borcuch
Muzyka: Adrian Konarski
Kierownictwo produkcji: Wiesław Łysakowski, Katarzyna Kaczmarek
Produkcja: Zygfryd Studio
Koprodukcja: Grupa Polsat

Fotosy